Platobné možnosti

internetového obchodu www.onlineponozky.sk

Platba kartou

Platba kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro je čoraz rozšírenejší spôsob platby.
Pri objednávke vyberte možnosť „Kreditnou kartou“ a po potvrdení zadajte údaje z vašej karty. Platobná transakcia prebehne na zabezpečej stránke spoločnosti Trust Pay prostredníctvom jej služby TrustCard. Trust Pay a.s. zaručuje najvyššiu možnú ochranu údajov o platobnej karte zákazníka. Za platbu kartou neúčtujeme žiaden poplatok.

Online banking (Internet banking)

Online banking (okamžitá platba cez internet, služba elektronického bankovníctva) je veľmi rýchly a bezpečný spôsob platby. Na jeho využitie potrebujete učet zriadený v niektorej z bánk s ktorými spolupracujeme a takisto musíte mať na vašom účte zriadenú službu Internet banking. Službu Internet banking ponúka veľa bánk zadarmo. Momentálne spolupracujeme s ČSOB, Fio Banka, mBank, OTP banka, Poštová banka, Prima banka, SBERBANK, Slovenská Sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit Bank, VÚB banka a ZUNO.

Pri nákupe vyberiete možnosť „Online banking“. Po presmerovaní do platobnej brány Trust Pay vyberte logo svojej banky. Po potvrdení sa prihlásite do Internet banking kde dokončíte objednávku. Všetky informácie o platbe ako suma alebo variabliný symbol už budú predvyplnené. Trust Pay a.s. zaručuje najvyššiu možnú ochranu vašich údajov. Za platbu cez Online banking neúčtujeme žiaden poplatok.

Dobierka

Dobierka je spôsob kedy za Váš tovar platíte až pri doručení na adresu zadanú pri objednávke. Tento spôsob platby momentálne poskytujeme
iba na Slovensku a za príplatok v Českej republike. Za platbu cez Dobierku účtujeme poplatok 0.99 €.