O nás

Firma Shox vyrába ponožky už viac ako 19 rokov. Zo začiatku sa naša produkcia zameriavala na výrobu/outsourcing modelov pre veľkých výrobcov na trhu so športovým oblečením.

S nárastom skúseností, poznatkov a moderných technológií sme v roku 1995 odštartovali výrobu vlastnej rady ponožiek pod značkou Shox.

V súčasnosti ponúkame takmer 30 rôznych modelov ponožiek určených pre širokú škálu športových a outdoorových aktivít, ale aj bežné, každodenné nosenie.

Všetky naše produkty spája vysoká kvalita použitých materiálov (bambusové vlákno, merino vlna, coolmax, polypropylén obohatený o ióny striebra), praktická funkčnosť a originálne dizajnové prevedenie. Pri výrobe využívame výhradne špičkové materiály od popredných dodávateľov (Schoeller), ktoré zaručujú tú najvyššiu kvalitu produktu.


o nas

Novinky

Benefit pre vás

Všetky zásielky posielame kuriérskou službou GLS, aby ste mali ponožky čo najskôr. Pri nákupe nad 50 € získate toto expresné doručenie zdarma.

Milujete hory, prechádzky a turistiku?

Tak určite dobre viete, ako dôležité je pre radosť z prírody mať kvalitné ponožky. Špeciálne pre letnú turistiku v miernych klimatických podmienkach sú navrhnuté bambusové ponožky
Clima plus.

Milujete behanie?

Potom viete ako dôležitá je správna obuv. No nepodceňujte ani výber ponožiek. Ponožky špeciálne určené na bez poskytujú namáhanému chodidlu dostatočné bezpečie. Menej pľuzgierov, menej odrenín, viac pôžitku.